עו"ד תעבורה

בצעתם עסקת ליסינג מוצלחת וקיבלתם את הרכב אותו תמיד רציתם, יצאתם לבלות במועדון או בבר עם חברים ובדרך לא שמתם לב שהרמזור התחלף לאדום ועברתם בו? ביליתם כל הלילה ולפנות בוקר יצאתם מוכי אלכוהול הביתה ובדרך עצרה אתכם ניידת של משטרת התנועה? פנו במהרה אל עורכי דין תעבורה.

 

עורכי דין תעבורה- כי מדינת ישראל מחמירה

המצבים שתוארו הם רק חלק מהמצבים אשר מתרחשים בקרב נהגים במדינת ישראל.

בשנים האחרונות מדינת ישראל החליטה להחמיר עם כל הקשור אל עבירות תעבורה ולכן העונשים נעים מקנס כספי ונקודות ועד שלילת רישיון ומאסר בפועל.

תפקידם של עורכי דין לענייני תעבורה הוא לעזור לכם מכל היבט משפטי במקרים של קנסות תעבורה, נהיגה בשכרות, תאונות דרכים, מצבים בהם הואשמתם במהירות מופרזת, פסילות מנהליות ושלילת רישיון. עורכי דין תעברו הם אותם אנשי מקצוע אשר ילוו אתכם מאותו רגע בו התרחשה העבירה ועד הרגע בו תינתן לכם הפסיקה או ההכרעה מבית המשפט לענייני תעבורה.

עו"ד תעבורה בעל ניסיון רב ומוניטין בתחום זה יכול להביא לתוצאה של הקלות בעונש אשר ניתן לכם וכן לזיכוי מוחלט במצבים שונים.

 

עורכי דין תעבורה או ייצוג עצמי

אנשים רבים אשר מואשמים בעבירת תעבורה אינם מודעים למשקל הכבד של נושא זה ולעונשים הכרוכים בו.

אלו לעיתים חושבים על ההוצאה הכספית וסבורים כי הם יכולים לייצג את עצמם בבית המשפט ולצאת מהסיטואציה בכבוד. סברה זו מוטעית.

יש לקחת בחשבון כי ההחמרה של מדינת ישראל בכל הקשור אל תחום התעבורה וחוסר הידע המקצועי משפטי של האדם שביצע את העבירה מנמיך את סיכוייו לזכות בזיכוי. במקרים אלו ההוצאה הכספית עבור שירותים של עו"ד מקצועי המומחה בתחום זה ומחזיק בתיקים רבים מצדיקה את ההוצאה הכספית.

גם אם עדיין לא החלטתם באם אתם מעוניינים להשתמש בשירותיו של עורך דין תעבורה בבית המשפט, ההמלצה היא לפנות אליו ברגע בו אתם מקבלים קנסות תעבורה, או ביצעתם עבירה הקשורה אל תעבורה וזאת על מנת שיספק לכם את הייעוץ המשפטי החכם והמקצועי ביותר ויאמר לכם מה הן הזכויות שלכם, החובות, מה הסיכויים שלכם לנצח במשפט וכן מה הם הצעדים המומלצים להמשך התהליך.

עורכי דין תעבורה וגם בעזרתו של עורך דין ביטוח לאומי יספקו לכם פרספקטיבה מקצועית ואובייקטיבית לגבי תמונת המצב שלכם.

 

קנסות תעבורה ועוד

חניתם במקום אסור? המשטרה טוענת כי נסעתם באור אדום ואילו אתם טוענים כי הרמזור היה מקולקל? מאשימים אתכם כי נסעתם במהירות מופרזת ואתם מסיגים על כך? השתכרתם פעם אחת ורכב הליסינג הוא כלי העבודה המרכזי שלכם? פנו כעת אל עו"ד תעבורה על מנת שיחלץ אתכם מהתסבוכת אליה נקלעתם.

 

 


בקרו באתרים נוספים:טרייד אין | מוסך פורד | מצברים | יבוא אישי