קניית רכב או ליסינג

אם אתם מעוניינים לרכוש לעצמכם רכב חדש אתם בטח ניצבים בפניי הדילמה, מה הכי טוב לעשות לקנות רכב או ליסינג? זו שאלה שהרבה אנשים שואלים את עצמם, במיוחד כאשר אין להם את עיקר הסכום הדרוש לרכישת רכב חדש, האופציות שעומדות בפניי אותם אנשים מתחלקות לשתיים: לקיחת הלוואה מהבנק לצורך מימון רכישת הרכב, או הסכם ליסינג שבסופו הרכב יעבור לשירות הלקוח.
התשובה לשאלה זו מצריכה כמובן בירור מעמיק של התנאים שהבנק מציע לעומת התנאים שחברות הליסינג מציעות, כאשר חברות הליסינג השונות מציעות גם תנאים שונים לרכישה לכן כדאי לערוך סקר גם בין החברות השונות ולברר בדיוק מה עסקת הליסינג כוללת ולהחליט מה היא העסקה המשתלמת ביותר בעבורכם ובאיזו חברת ליסינג כדאי לבחור.

ברכישת רכב באמצעות ליסינג פרטי הלקוח צריך לשלם מקדמה בסכום של 20 עד 60 אחוזים משווי הרכב ואת ההפרש באמצעות תשלום חודשי, לאחר תום תקופת הליסינג הרכב עובר לבעלות הלקוח.
כאשר לקוחים הלוואה מהבנק הרכב עובר מיד לבעלות הלקוח וההלוואה מתפרשת על פי היכולת החודשית של הלקוח להחזיר את ההלוואה בתוספת לריבית חודשית עליה.

אין ספק שאנשים שמעדיפים לנסוע אך ורק על רכבים חדשים כמו טויוטה, ומאזדה יעדיפו לעשות זאת באמצעות הסכם ליסינג וכך להיות בכל ארבע שנים בערך הבעלים של רכב חדש.
אם החלטת שליסינג פרטי הוא הפתרון הנכון בשבילך, אחד הסודות החשובים בהסכם ליסינג הוא כמובן למצוא חברת ליסינג מקצועית, אמינה ועם גב פיננסי איתן שתוכל לתת לך את השירות המתאים לכל אורך תקופת הליסינג, חברה שתיתן מענה לבעיות במידה ויצוצו ואשר תוכל לתת לך את הפתרונות הטובים ביותר ואת עסקת הליסינג המשתלמת ביותר בעבורך ובעבור היכולות הכלכליות שלך.
התחרות הגדולה בין חברות הליסינג בארץ עוזרת לצרכן למצוא את הסכם הליסינג הטוב ביותר בשבילו, לא רק מבחינה כספית אלא גם מבחינת השירות, היחס והטבות נוספות שחברת הליסינג יכולה להציע במסגרת הסכם הליסינג.

עוד משהו שיעניין אותך: רכב למכירה, אפלקציית חניה מהנייד


בקרו באתרים נוספים:טרייד אין | מוסך פורד | מצברים | יבוא אישי