ליסינג או השכרת רכב

חברות היי טק רבות פונות לחברות להשכרת רכב ושוכרות רכבים עבור עובדי החברה, בסיום תקופת ההעסקה של העובד מוענקת לעובד אפשרות לרכוש את הרכב באמצעות ליסינג.

השכרת רכב או רכישה דרך ליסינג מסייעת לחיי הנוחות של העובד וכתוצאה מכך להעלאת התפוקה של העסק.
מחקרים מוכיחים כי מעל ל30 אחוז מתושבי מדינת ישראל מגיעים לעבודה באמצעות רכבם הפרטי.
סוג הרכב, גודלו ושנת היצור שלו יכולים להעיד על מעמדו של אדם. כך למשל אדם העוסק במקצוע מכובד ומרבה בפגישות עסקים, לא יכול להרשות לעצמו להתנייד באמצעות סיטרואן שנת 91.
התארים והסטטוס המכובד, דורשים ממנו כי יתנייד באמצעות רכב מנהלים חדיש.

אך לא רק עובדי היי טק זקוקים לרכב, מה יעשו אנשי ההעסקים בתחילת דרכם אשר בהתאם למצב הכללי של היום, מצב בו 200,000 שקלים איננו סכום שזמין לרוב הציבור, מה יעשו אותם אנשים אשר מעוניינים לשדר סטטוס גבוה והצלחה כללית?

האם נגזר עליהם לעד לנסוע ברכב יד שניה? האם הם צריכים לפנות לחברה להשכרת רכב לפני כל פגישה, או לעזוב את הכל ולחפש עבודה במקום שנותן לך רכב בשיטת ליסינג ומה זה בכלל ליסינג?

השכרת רכב כפתרון

השכרת רכב היא אכן פתרון קל, מהיר ויעיל, השכרת רכב מנהלים, מאפשרת לאיש העסקים להגיע ברכב מכובד, ליצור רושם של הצלחה, כבוד ורצינות כלפי הלקוח.

בשונה מרכישת רכב דרך ליסינג היתרון בהשכרת רכב הינו שמדובר במשהו זמני, אין התחייבות מצד בעל הרכב לרכוש את הרכב ולשאת בעול הכלכלי של קניית רכב חדש

לעומת זאת אם מדובר באיש עסקים שמרבה בפגישות, ייתכן והשכרת רכב תהיה פחות משתלמת מרכישה דרך ליסינג, ראשית מכיוון שבדומה להשכרת דירה, אתם יכולים לגור בה שנים ובסוף התקופה הדירה חוזרת לבעליה ואיננה שייכת לכם

שנית, גם מעבר לפגישות העסקים יש צורך להתנייד ברכב והחזקת רכב פרטי היא מצרך חיוני והכרחי בכל בית בישראל הרכב משמש אותנו בכל שעות הימממה וכבר מזמן לא מוגדר כמותרות, אי לכך השכרת רכב מהווה פתרון חלקי וזמני בלבד.

אם כן הכיצד ניתן לרכוש רכב ולא לשלם את ההוצאה הכספית הגדולה? ליסינג זה הפתרון.

רכישת רכבים דרך ליסינג

ליסינג היא אופציה לרכישת רכבים באמצעות תשלומים. בדומה לשיטת השכרת רכב גם ברכישה דרך ליסינג מתבצע תשלום חודשי קבוע, אך בשונה מהשכרת הרכב, בסופוו של התהליך המשלם הופך להיות הבעלים של הרכב.

ישנן מספר שיטות לרכישת רכבים מליסינג, שיטה ראשונה ומתאימה מאוד למנהלים ואנשי עסקים אשר מעוניינים ברכב מנהלים מבלי להוציא סכומי עתק על קניית רכב היא רכישת רכב דרך ליסינג פרטי

הליסינג הפרטי למעשה מאפשר לפרוש את קניית הרכב לתשלומים  חודשיים נוחים לאורך מספר שנים, אשר בסיומם אתם בעלי הרכב.

לסיכום, השכרת רכב או רכישה דרך ליסינג שניהם פתרונות טובים ויעילים ולא משנה באיזו דרך תבחרו, העיקר שתסעו ותגיעו בשלום  לפגישות עסקים.

אתם מעוניינים לעבוד בתחום הרכב?  כנסו כאן למשרות דרושים בתחום הרכב


בקרו באתרים נוספים:טרייד אין | מוסך פורד | מצברים | יבוא אישי