התלבטות בעלי העסקים ליסינג מסחרי או רכישה יתרונות וחסרונות

בעלי עסק קטן או גדול שצריכים לרכוש רכב מסחרי מתלבטים הרבה בין לרכוש את הרכב בכוחות עצמם או לפנות לחברות ליסינג מוכרות ולקחת רכב מסחרי חדש מהניילונים עם אחריות לשנים קדימה.

בכתבה הבאה פרסנו לפניכם את היתרונות והחסרונות של קניית רכב מסרחי לעומת ליסינג לרכב מסחרי.

ליסינג לרכב מסחרי יתרונות וחסרונות:

היתרונות

רכב חדש מהניילונים כל 3 שנים – במסלול הליסינג לרכב מסחרי כבעל עסק תקבל כל 3 שנים רכב מסחרי חדש מהניילונים, עם כמה שפחות תקלות הנובעות משחיקה ועם הפיצ'רים הכי חדשים ומובילים בשוק.
בתוספת סכום נוסף אחריות על טיפולים ותקלות – בתוספת תשלום תוכלו לקבל גם אחריות מצד חברת הליסינג על טיפולים ותקלות כה שלא תצטרכו לבזבז את זמן הנהגים שלכם במוסך ומה עוד שתקבלו רכב מסחרי חלופי ותוכל להמשיך לעבוד כאילו לא קרה כלום.

החסרונות

הרכב לא נשאר בידיכם אחרי סיום מסלול הליסינג – בתום שלשת השנים במידה ולא תרצו להמשיך עם מסלול הליסינג הרכב נלקח מכם ואחרי ששילמתם כל כך הרבה כסף אתם נשארים בלי רכב מסחרי.
אין יכולת להכניס שיפורים או שינויים לרכבים מסחריים – אם בעסק שלכם מצריך שדרוג מסוים לרכב כגון מנוף קטן, מתקן צדדי לתפיסת סולמות או כל דבר אחר לא תהיו מורשים לעשות זאת על דעת עצמכם ותצטרכו את אישור חברת הליסינג שהרכב למעשה שלה.

קניית רכב מסחרי לבד יתרונות וחסרונות

יתרונות

הרכב שלכם ונשאר בבעלותכם – אחרי שתסיימו לשלם על הרכב המסחרי הוא נשאר בבעלותכם ואם תחליטו להחזיק בו עוד שנים אין כל בעיה.
אפשר להכניס שיפורים ושדרוגים בלי אישור של אף אחד – תוכלו לשפר ולשדרג את הרכב במתקנים לפי דרישות העסק שלכם ללא כל צורך באישור חוץ ממשרד הרישוי כמובן.

חסרונות

קניית רכב מסחרי חדש עולה המון כסף – קניית רכב מסחרי חדש היא הוצאה לא קטנה שיכולה לסבך את העסק שלכם בהלוואות וחריגות גדולות.
תחזוקה עולה המון כסף ועוצרת את שטף העבודה – תחזוקת רכב מסחרי דורשת המון טיפולים ותחזוקה, תקלות רבות ובזבוז שעות עובדים במוסכים והשבתה של רכב העבודה שלכם.

מרחבי הרשת:
סיבים אופטיים – הצטרפו לשירות yes+FIBER ותוכלו ליענות מאינטרנט מהיר במיוחד בתשתית סיבים אופטיים
מטרנה – כתבה באתר ד"ר אפי
מטרנה – שיתוף פעולה מעניין עם הסטארט אפ JAMA
מוקד תמיכה נפשית להורים לאחר לידה של עמותת ער"ן, בתמיכת חברת מטרנה


בקרו באתרים נוספים:טרייד אין | מוסך פורד | מצברים | יבוא אישי